We are Integratech

Verkoopsteam BENELUX & Frankrijk

Nicolas Renaer

Sales Antwerpen & Limburg
+32 477 96 23 88
nicolas.renaer@integratech.be

Arnold Gillet

Sales Wallonië & Luxemburg
+32 472 86 34 51
arnold.gillet@integratech.be

Arnaud Van Ruychevelt

Arnaud Van Ruychevelt

Sales Brabant & Brussel
+32 494 85 04 69
arnaud.van.ruychevelt@integratech.be

Ole Tavernier

Ole Tavernier

Sales Oost & West Vlaanderen
+32 473 22 79 46
ole.tavernier@integratech.be

Zeno Lintermans

Sales Nederland
+31 610 38 38 29
zeno.lintermans@integratech.nl

Benoît Bartissol

Key Account Manager France
+33 757 44 76 39
benoit.bartissol@integratech.fr

Bestellingen, Orders & Info

+16 79 50 51

sales@integratech.be

Sofie Verreycken
Sofie VerreyckenMarketing & Communication Manager
+32 16 79 50 51
Katrien Delanoyer
Katrien DelanoyerDesign
+32 16 79 50 51
Eddy Delanoyer
Eddy DelanoyerTechnical Manager
+32 16 79 50 51
Wouter Bollen
Wouter BollenProjecten, Offertes & Technieken
+32 16 79 50 51
Tom Van Roey
Tom Van RoeyLighting Specialist
+32 16 79 50 51
Patrick Marx
Patrick MarxBusiness Operations Coordinator
+32 16 79 50 51
Robin SablonSales support assistant
+32 16 79 50 51
Luc Vanmolecot
Luc VanmolecotSales & Technical Support assistant
+32 16 79 50 51
Tim Van Genechten
Tim Van GenechtenDistributie
Kirsten Mardulier
Kirsten MardulierDistributie
Michael Van Den Driessche
Michael Van Den DriesscheDistributie
Tania Selderslaghs
Tania SelderslaghsDistributie